Tot en met 13 januari 2007 bent u van harte welkom bij International Art Products w.o.a. te Egmond aan Zee op de normale openingstijden tijdens de expositie van het nieuwste werk van Maureen Knobben.
Maureen Knobben is in 2005 in de prijzen gevallen bij de Kunstverkiezing van Dagblad De Telegraaf. Haar werk, omschreven als “eindelijk vernieuwende CoBra”, wordt door vele kunstkenners op waarde geschat. In heel korte tijd is haar werk in prijs gestegen en het zou goed mogelijk zijn dat dit zo?n kunstenaar is waar men jaren laten van zegt; “had ik toen het werk maar aangekocht”. Dit wordt mede veroorzaakt door het feit dat zij gevraagd wordt te exposeren in gerenommeerde galeries. Onlangs heeft ze meegewerkt aan een veiling voor het goede doel “Kans voor een Kind” waarbij haar werk het dubbele opbracht dan werk van bekende namen als Patty Harpenau en Peter Klashorst. Vooral dit laatste evenement heeft haar in de picture gebracht bij diverse prominente Nederlanders en ook de media is dit niet onopgemerkt gebleven.
Boulevard 13 - 1931 CJ Egmond aan Zee - 200 meter ten Noorden van de vuurtoren.
Openingstijden: vrijdag 11.00-17.30, zaterdag 13.00-17.30. Tevens geopend op afspraak.
Telefoonnummer 072 � 507 14 48 of mobiel 06 � 254 91 729
website: www.iapwoa.nl
Dienst.nl maakt gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. Als u onze site gebruikt, gaan wij ervan uit dat u akkoord bent.
X SLUITEN
Dienst.nl is niet aansprakelijk voor eventuele (gevolg)schade die voortkomt uit geplaatste advertenties en/of reacties
Voorwaarden
| Sitemap
| Linkpartners
|
Rijksoverheid: Dienstverlening aan huis
Copyright 2004 - 2026 Dienst.nl - Eerste & grootste specifieke diensten en klussen advertentiesite Dienst.nl | KvK: 60112077 | BTW: NL126170526B01