Muziekleer
Als amateur of beroepsmusicus vindt u in deze cursus bijzonder veel informatie.
Als schrijver heb ik geprobeerd de muziektheorie welke stof vaak droog wordt gepresenteerd,een duidelijk inzicht te geven.
Wij zijn er vanuit gegaan dat de lezer geen notenkennis heeft en wij proberen samen met de lezer de opbouw van noten,toonladders en akkoorden op te bouwen in deze cursus.
Verder wordt de kwintencirkel, het intervallensysteem uitgebreid behandeld, om hiermee het toonladderstelsel en akkoorden opbouw te kunnen maken.
Ook het arrangeren, en het transponeren wordt aan de orde gesteld en moet een beeld geven in het moduleren.
In de lesstof zijn opgave een must, de antwoorden hierop worden via een link geplaatst in de betreffende les en kunt u terugvinden op de site waar u direct naar toe wordt genavigeerd.
Deze cursus is uitermate geschikt voor particulier gebruik om zodoende de elementaire kennis over de muziektheorie op te doen of te vergroten.
Bespeelt u een klavier instrument dan is deze cursus bijzonder geschikt om uw muzikale kennis te verbeteren en toe te passen op uw instrument.