Buikdans les in Drachten en Leek bellydance buikdansen cursus lessen
Buikdansschool Ori�ntaals Dansen geeft buikdanslessen in Drachten en in Leek!
Lesschema:
Drachten: vrijdagavond van 19.00-20.00 en van 20.00-21.00
Leek: maandagavond van 20.15-21.15
Locatie Drachten: Het bewegingscentrum, Sportlaan 2
Locatie Leek: Fitnesscentrum Challenge, Euroweg
Buikdanseres Aurora van Orientaals Dansen verzorgt wekelijkse buikdanslessen Drachten en Leek.
Behalve lessen verzorgen wij ook workshops, shows & 1001 nacht feesten voor particulieren en bedrijven.
Op de site van Orientaals Dansen kun je daar alles over lezen. Bezoek onze website: www.orientaalsdansen.nl
Van oudsher is deze dans van vrouwen onder elkaar al eeuwenlang een manier om plezier te maken, om je gevoelens te uiten en soepel te blijven.
Buikdansen is steeds meer in opkomst in Nederland. Steeds meer vrouwen willen deze sensuele, exotische dans leren.
Het is een prachtige dansvorm die je ook helpt om conditie op te bouwen, soepeler te worden en strakkere buik- en dijspieren te krijgen.
Kom ook in aanraking met lichaam en gevoel en geniet van je vrouwelijkheid. Buikdansen is voor iedereen geschikt, ongeacht leeftijd, ervaring of lichaamsbouw.
Graag tot ziens bij een van onze workshops, feesten, shows, of lessen!
Dienst.nl maakt gebruik van cookies. Bekijk ons cookiebeleid. Als u onze site gebruikt, gaan wij ervan uit dat u akkoord bent.
X SLUITEN
Dienst.nl is niet aansprakelijk voor eventuele (gevolg)schade die voortkomt uit geplaatste advertenties en/of reacties
Voorwaarden
| Sitemap
| Linkpartners
|
Rijksoverheid: Dienstverlening aan huis
Copyright 2004 - 2026 Dienst.nl - Eerste & grootste specifieke diensten en klussen advertentiesite Dienst.nl | KvK: 60112077 | BTW: NL126170526B01